Selçuklar Mah. Çiftçiler Cd. No:99 B:Dükkan Toroslar/Mersin
tr

Mezitli Klima Servisi

18.11.2019
383
Mezitli Klima Servisi

Kaliteli ve garantili bir klima servisi hizmeti için Mezitli klima servisi % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Değerli müşterilerimizin klima alanında ihtiyaç duydukları bütün hizmetleri bünyesinde barındıran firmamız, kaliteli ve donanımlı bir teknik ekip kurarak yaz ve kış aylarının vazgeçilmezi olan klima onarım, montaj ve bakım ihtiyaçları için nitelikli hizmet sunar.

Periyodik Klima Bakımı

Mezitli klima servisi, klimalarınızın düzenli olarak bakıma alınması hizmetinde, kaliteli ve donanımlı bir uygulama yapmaktadır. Periyodik olarak klimanıza bakım yapan teknik servisimiz, belli tarihler arasında adresinize gelerek klimanızın arızalanmaması ve performans düşüklüğü yaşamaması için bakım ihtiyacını karşılayacaktır.

Klimanız düzenli olarak bakıma alınmadığı takdirde, filtresi kir ve bakterilerle dolarak hem havaya kötü koku ve hava transferi yapacak hem de boru ve filtre tıkanıkları yüzünden ömrünün kısalmasına neden olunacaktır. Bu alanda hizmet vermekte olan firmamız, klimanızın sağlıklı ve performansı tam bir şekilde çalışması için elinden geleni yaparak kısa zamanda klimanızın bakımını tamamlayacaktır.

Klima Arıza Ve Onarım

Klimanızın arızalanması durumunda 7/24 hizmet vermekte olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek klimanın arıza durumunu analiz edecektir. Parça arızalarında yedek parça takılası ya da boru ve filtre kirlenmesi durumunda iç temizlik yaparak onarımını gerçekleştirecektir.

Klimanızın arızası parça kaybından kaynaklanıyorsa, orijinal yedek parça takılacaktır. Orijinal olmayan yedek parça durumlarında klimanız ayrı arızaları gösterebilir ve kısa zamanda yine aynı problemi yaşamanıza neden olabilir. Klima arıza ve onarım için hizmet vermekte olan firmamızın donanımlı teknik elemanıyla klimanız eski performansına kavuşturulur ve sağlıklı bir hava transferi sağlanır. % 100 garantili klima onarımları için bizimle iletişime geçebilir ve kısa zamanda klima onarımı yaptırabilirsiniz.

Klima Montaj Ve Demontaj

Klimalarınızın taşınma ve atılma durumlarında sökülmesini istiyorsanız demontaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yeni klima takılması durumları için montaj hizmeti veren Mezitli klima servisi, müşterilerimizin arz ve taleplerine göre montaj işlemi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız, klima servisi alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız ve donanımlı teknik servisimizle montaj durumlarında garantili ve kaliteli klima takılmasını sağlayacak, müşterilerimizin hayal kırıklığına uğramamasına önem verecektir. Mezitli klima servisi ihtiyaçlarınız için 7/24 çalışmakta olan teknik servisimizden randevu alabilir, acil durumlarınızda iletişim kurarak adresinize gelmemizi sağlayabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamızın garantili çalışma performansıyla siz de tanışabilirsiniz.

7/ 24 Teknik Servis Hizmetimiz

Kalite ve teknik donanımla % 100 garantili hizmet vermekte olan teknik servisimiz, 7 gün 24 saat çalışarak, müşterilerimizin klima hizmetlerimizden yararlanmasını sağlamaktadır. Uzman ekibimiz klimanızın arıza durumunu analiz eder, periyodik bakım yaparak ömrünü uzatır ve montaj işlemlerini kaliteli bir şekilde yerine getirir. Hem sizin hem de klimanızın sağlığı için her zaman yanınızda olan teknik servisimizle iletişim kurabilir, kısa zamanda hizmet alabilirsiniz.

Hem kalite hem de garantili Mezitli klima servisi için çalışmakta olan teknik kadromuz, güler yüzlü hizmet vermektedir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet için yanınızda olan firmamız, Mezitli klima servisi hizmetlerimiz için müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Hem sizin hem de klimanızın sağlığını düşünen teknik servisimiz, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak donanımlı bir tamir ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Mersin’de donanım sahibi ve kalite öncelikli bir teknik servise ihtiyacınız varsa, firmamızla iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz. Klima bakımı, onarımı ve tamiri yapan firmamız, klimanızın montaj ve demontaj işlemleri için de adresinize gelecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Servis Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat