Selçuklar Mah. Çiftçiler Cd. No:99 B:Dükkan Toroslar/Mersin
tr

Mersin Klima Servisi

Anasayfa » Mersin Klima Servisi

Yaz ve kış aylarının en vazgeçilmez olan makinelerinden biri olan klimalar, düzenli periyodlarla bakıma alınmadıklarında hem ömürleri kısalıyor, hem de sağlığı tehdit edebiliyor. Hava kanalları olan klimaların içinde biriken toz ve bakterilerin sürekli hava karışmasıyla soluyabilir, kötü bir kokuya maruz kalabilirsiniz. Mersin klima servisi 7/24 klima bakımı hizmeti vererek, daha sağlıklı bir hava ve uzun ömürlü klimaları garantiliyor.

Mersin Klima Bakım Servisi

Klimalar sürekli kullanılan ve havayla alış veriş içinde olan makineler olarak, bakım yapılması gereken eşyalardan biridir. İçerideki sigara dumanını, toz ve bakterileri filtresinde barındırmaya başladığı zaman artık ortama temiz bir hava değil, kirli bir hava transfer etmeye başlayacaktır. Bunun için klimanızın temizliğini ve bakımı üstlenen Mersin klima servisi, hem sizin sağlığınızı hem de klimanızın sağlığını düzenli olarak bakıma almış olacaktır.

Periyodik bakımlarla klimanızın arızalanma olasılığını düşüren firmamız, klima motorunu ve filtre kanallarını kontrol eder, boru ve elektrik kablolarını test ederek, sağlıklı bir klima kullanım imkanı sunar.

Klima Uzmanı Mersin Klima Servisi

Profesyonel bir hizmet vermekte olan firmamız, klima alanında dünyanın bütün klima markalarıyla ilgili geniş bir bilgiye sahiptir. Her klima markası ve modeli aynı şekilde bakıma alınamaz, aynı zamanda tamir de edilemez. Bu alanda uzman ekibimiz, klimanızın problemlerini ve arızalarını tespit ederek, onarım, tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Mersin klima servisi, hem sizin hem de klimanızın tasarruflu bir şekilde hayatınıza devam etmenizi sağlayacak teknik donanıma sahiptir. Klimanızın ufak bir arızası daha sonra klima değiştirmeye kadar varabilen bir probleme dönüşebilir. Bunun için Mersin uzman klima ekibimize güvenebilirsiniz.

Klimanızın Ömrü Uzasın

Periyodik bakımlar maliyet açısından gereksiz gelse de, aslında klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışması için önemlidir. Klima bakımını uygun fiyatlara yapan firmamız, ileride bir klima alma olasılığınızı % 50 oranına düşürerek, klimanızın ömrünü uzatır. Klima bakımı, hem klimanın çalışma performansını artıracak, hem de ortama sağlıklı bir hava transfer etmesini sağlayacaktır. Hem sizin hem de klimanızın ömrünü uzatacak olan düzenli bakımlar, elektronik cihazlar için her zaman önemli bir yere sahiptir.

Klimanızın arızalanma olasılığını düşüren, bakım ve onarım işlemlerini yerine getiren Mersin klima servisi bütün teknik donanımlara sahip olduğu için, klimanızın arızalanma ihtimalini de önceden tespit ederek müdahale edecektir. Hem sizin hem de klimanızın sağlığını düşünen klima servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Arıza Servisi

Klimanızın arızalanması halinde firmamızla iletişime geçebilir ve kısa zamanda dönüş alarak, servisimizin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Kurumsal bir klima servisi olarak, Türkiye’de kullanılmakta olan klima markalarına ve dünya markalarına hakim olan uzman ekibimizle arızaları tespit eder ve onarırız. Klimanızın ses yaptığı ya da performans düşüklüğü yaşadığı zamanlarda da, tamamen bozulmasını beklemeden klima servis ekibimizi çağırarak kısa zamanda müdahale etmemizi sağlayabilirsiniz. Klima onarımı, tamiri ve bakımı için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

7/24 Teknik Servis Hizmetimiz

Klima alanında uzmanlaşmış olan firmamız, evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız ev tipi ya da sanayi tipi klimaların arıza ya da bakım ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Uygun fiyatlı uzman bir servis hizmeti için Mersin klima servisine her zaman güvenebilirsiniz. Kaliteli ve % 100 müşteri memnuniyeti içeren hizmetimiz, hem sizin hem de klimanızın sağlığını kontrol altına alacak, sizin temiz hava solumanızı klimanızın da kirli hava transferine engel olacaktır. Mersin klima onarımı ve bakımı için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat