Selçuklar Mah. Çiftçiler Cd. No:99 B:Dükkan Toroslar/Mersin
tr

Mersin Klima Bakımı

Anasayfa » Mersin Klima Bakımı

Klima servisi hizmetimiz arasında yer alan Mersin klima bakımı, klimanızın periyodik olarak bakıma alınmasını sağlar ve ömrünü uzatır. Uzun zaman çalışmakta olan klimalar, bir süre sonra filtrelerinde kir biriktirerek, kirli havayı yaşadığınız ortama transfer etmektedir. Düzenli olarak bakım yapılan klimalar zamanla filtreleri temizlenmiş ve ömürleri uzamış bir şekilde performans kazanmış olacaktır.

Klimanızdan Ses Mi Geliyor?

Mersin klima bakımı, klimanız çalış vaziyette olsa da herhangi bir arıza durumunu önceden tespit etmektedir. Klimanızdan ses geliyorsa bu normal bir durum olmamaktadır. Klimanız performans kaybı yaşıyor, yazlar az serinletiyor ve kışları az ısıtıyorsa bu klimanızın bir arızası olduğu anlamına gelmektedir.

Bu tür arıza durumlarını yaşamamak için düzenli olarak bakım yapmakta olan klima servisimiz, hem sağlıklı bir havaya sahip olmanızı ve klimanızın ömrünü uzatmaktadır. Klimanız çalışma sırasında ses ve gürültülü hava transferi yapıyorsa firmamızla iletişime geçerek, bakıma alınmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı klimanlar için firmamızın uzman ekibine güvenebilir ve klima bakımı yaptırabilirsiniz.

Klimanızdan Kötü Koku Mu Geliyor?

Klimanızın sağlıklı bir şekilde çalıştığını sadece ses, koku ve çalışmama durumlarından yola çıkarak anlayamazsınız. Fakat bazı durumlar klimanızın arızası olduğunun göstergesidir. İçerisinde biriken kir ve su kalıntıları kokuya sebep olabilmektedir. Bu da zamanla klimanızın bozulacağının ya da performansının eskisi gibi olmayacağının bir göstergesi olabilir. Bu gibi durumlarda önceden müdahale etmek hem elektrik faturasından hem de yeni bir klima masrafından kurtulmanızı sağlayacaktır.

Mersin klima bakımı, klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayarak, kısa zamanda eski performansına dönmesini sağlayacak ve yeni bir klima almanızı engellemiş olacaktır. Temiz ve bakımlı klimalar için uzman ekibimiz profesyonel bir bakım hizmeti vermektedir.

Periyodik Klima Bakımının Önemi

Yazları ve kışları kullanılan klimaların sürekli kullanılmaları onların ömrünün kısalacağı anlamına gelmemektedir. Klimaların bozulma nedenleri genellikle bakımsızlık, yanlış kullanım ve filtre tıkanıklıkları olabilmektedir. Bunun yaşanmaması için düzenli olarak bakım yapmakta olan Mersin klima bakımı, klimanızın eski performansından ödün vermeden çalışmanı için profesyonel bir müdahalede bulunacaktır.

Klimanızın periyodik olarak bakıma alınması durumunda klimanız su akıtmaz, ses yapmaz ve kötü kokuları havaya transfer etmez. Düzenli klima bakımı yaptırarak, hem kendi sağlığınızı etkileyen kötü hava transferinden kurtulur hem de yeni klima masraflarından kurtularak tasarruf etmiş olursunuz. Mersin’de hizmet vermekte olan firmamız sayesinde kısa zamanda klimanızı bakıma aldırabilir ve sağlıklı bir klimaya sahip olabilirsiniz.

Garantili Klima Bakımı

Profesyonel teknik servisimiz sayesinde klimanızın düzenli olarak bakıma alınması ve arıza durumlarında anında müdahale edilmesi sağlanmaktadır. Klimanızın kısa zamanda arızalanmamasını istiyor, sürekli sorunlu bir şekilde çalışmamasını sağlamaktadır. Garantili ve periyodik klima bakımı için uzman ekibimize danışmanız halinde, hem klimanızın ömrü uzayacak hem de tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Klimalar düzenli olarak bakıma alınmadığı taktirde ömürleri kısalır ve arıza durumlarında değiştirmeniz gerekebilir. Bunun için profesyonel bir klima bakım ekibine her zaman ihtiyacınız olacak, klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışması için ekibimiz kısa zamanda adresinize gelecektir.

7/24 Klima Arıza Hizmetimiz

Klimanızın sadece bakımını değil aynı zamanda arıza durumlarında onarımını da yapmaktadır. 7/24 klima arıza ve onarım hizmetimiz için de bizimle iletişime geçebileceğiniz firmamız, uzman ekip ve teknik donanımla paranızın cebinizde kalmasını sağlar. Hem tasarruf edeceğiniz hem de performansı daha iyi bir klima kullanabileceğiniz Mersin klima bakımı hizmetimizden yararlanmak için siz de bizimle iletişime geçerek, uzman kadromuzla tanışabilir, kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Servis Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat