Selçuklar Mah. Çiftçiler Cd. No:99 B:Dükkan Toroslar/Mersin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mersin Klima Servisi alanında hizmet vermekte olan firmamız Ceylan Teknik, tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla klima bakımı ve onarımı alanında % 100 güvenilir bir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında tutan firmamız, müşterilerimizin arz ve taleplerini de öncelikleri arasında tutarak, klima teknik alanında kalite odaklı hizmet vermeyi hedeflemiştir.

% 100 Güvenilir Teknik Servis

7/24 hizmet vermekte olan Mersin klima servisi, klimalarınızın periyodik bakımlarını ve arıza durumlarında onarımlarını da gerçekleştirmektedir. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, kalıcı ve kaliteli klima onarımları için donanımlı bir çalışma sağlar, müşterilerimizi bu alanda memnun etmeye özen gösteririz. Klima bakım, onarım ve montaj işlemleri için her zaman bir adım önde hizmet vermekteyiz.

Mersin’e Özel Teknik İmkanlar

Klima teknik servisi olarak, dünya ve Türkiye markalarından oluşan klimaların yedek parça, tamir ve bakım işlemlerini yapmakta olan firmamız, orijinal yedek parça ve kaliteli tamir seçenekleriyle klimanızın ömrünü uzatacak operasyonlar gerçekleştirmektedir. % 100 kalite ve güvenilir teknik servis için Ceylan klima servisi firmamızın imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Servis Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat