Selçuklar Mah. Çiftçiler Cd. No:99 B:Dükkan Toroslar/Mersin
tr

Mersin Klima Tamiri

18.11.2019
165
Mersin Klima Tamiri

Yaz ve kış aylarının en çok kullanılan elektronik aletlerinden biri olan ev tipi ve sanayi tipi klimalar, kullanımı kolay fakat bakım yapılmadıkça ömrü kısalan ürünler arasında yer almaktadır. Bu alanda profesyonel bir hizmet vermekte olan firmamız Mersin Klima tamiri için her zaman ulaşabileceğiniz donanımlı bir teknik servise sahiptir.

Klima Arıza Ve Onarım

Klimalarınızın arıza durumlarında destek alabileceğiniz firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek klimanızın arıza durumunu analiz ederek, onarımını yapacaktır. Klimanız çok ses çıkartıyor, su damlatıyor ya da kötü kokuyu havaya transfer ediyorsa, bu klimanızın arızalandığı anlamına gelmektedir. Hem şişik bir elektrik faturası hem de düşük bir klima performansıyla karşılaşmaya başladığınızda artık klimanızın bozulmaya yakın olduğunu anlayabilir ve Mersin klima tamiri servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Garantili ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimiz sayesinde klima servisimiz donanımlı bir tamir hizmeti sunarak, kısa zamanda klimanızı eski sağlığına kavuşturacak ve ömrünün kısalmasına engel olarak uzun bir kullanım imkanı sunacaktır.

Klima Tamir Servisimiz

Klimanızın bozulması ve artık çalışmıyor durumda olması klimanızı çöpe atmanız gerektiği anlamına gelmemektedir. Hem bakım hem de onarım yapan uzman teknik servisimiz, yazları soğutan ve kışları ısıtan ev tipi ya da sanayi tipi klimalarınızı tamir edebilmektedir.

Klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışması için donanımlı bir teknik ekibe sahip olan firmamız, müşterilerimizin kullandığı klima modellerine göre tamir işlemi yapar, profesyonel Mersin klima tamiri hizmetiyle, kısa zamanda klimanızı hayata döndürerek kullanım imkanı tanır. Siz de klimanızın kısa zamanda eski performansına dönmesini istiyor ve yeni bir klima almak zorunda kalmak istemiyorsanız, firmamızla iletişime geçerek kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilir, sağlıklı bir klimaya kavuşabilirsiniz.

Klima Markalarına Göre Tamir Hizmetimiz

Türkiye ve dünyada kullanılan klima markalarına göre hizmet vermekte olan firmamız, klimanızın markasına uygun bir müdahale yaparak kaliteli bir şekilde çalışmasına imkan tanır. Bütün klima modelleri aynı şekilde çalışmadığı gibi aynı şekilde de tamir edilemeyecektir. Model ve marka farkına göre bilgili olan teknik ekibimiz, klimanızdan şikayetçi olduğunuz noktaları analiz eder, sizi bilgilendirerek kısa zamanda müdahale eder.

Profesyonel ve uzman bir klima tamiri için her zaman yanınızda olacak olan Mersin klima Servisi firmamız, klimanızın marka değerine göre kalitesine geri dönmesini sağlayacak % 100 garantili bir tamir gerçekleştirerek, klimanızı eski performansına geri döndürecektir.

Yedek Parça Ve Klima Tamiri

Klimanızın markasına göre orijinal yedek parça kullanan firmamız, klimanızın parça eksiklerini de tamamlayarak eski performansına dönmesini sağlayacaktır. Klimanın hatalı kullanımı ya da hatalı montajları nedeniyle yanan ya da bozulan yedek parçaların orjinalinin takılması her zaman klimanız için çok daha iyi olacaktır.

Klimanızın performansını etkileyecek olan bozuk parça yerine kalitesiz sahte bir yedek parça takılması, klimanızı tamamen kaybetmenize neden olabilmektedir. Bu noktaya önem veren firmamız, klimanızın markasına göre orijinal yedek parça takma işlemi yaparak, klimanızın ömrünü uzatacaktır.

Teknik Servis Çağrı Hattımız

Teknik servis çağrı hattımızdan firmamıza ulaşarak, kısa zamanda klima tamiri, onarımı ve bakımı işlemlerinden yararlanabilir, aynı zamanda montaj ve demontaj talebinde de bulunabilirsiniz. Kaliteli ve % 100 garantili klima bakım, onarım ve montaj yapan firmamız profesyonel bir ekiple çalışır ve sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli klima tamiri için Mersin klima tamiri hizmetimizden yararlanabilir, uygun fiyata donanımlı bir teknik servis hizmeti alarak, klima masraflarınızdan ve elektrik faturanızdan tasarruf edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Servis Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat