Hakkımızda

about

Ceylan klima servisi olarak klima sektöründe siz değerli müşterilerimize aralıksız 12 yıldır kaliteli, ilkeli ve eğitimli uzman kadrosuyla Mersin’in tüm ilçe ve semtlerine gezici araçlarımızla hizmet ve servis sunmaktayız. Servis prensibimiz uygun fiyat politikası kesin çözüm ve kaliteli hizmet anlayışıyla bir telefon kadar yakınız. Eğitimli çağrı merkezi personelimizle klima sorunlarınıza telefonla destek ve kullanım hakkında gerekli bilgi paylaşımlarıyla her zaman yanınızdayız. Servisimizde nöbetçi ekiplerimiz 24 saat geceleri dahi hizmet vermekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve profesyonel çözümleri sunmak ve yüzde yüz kaliteli , memnun edici bir izlenim bırakmaktır.

 

Gün boyunca teknik açıdan geliştirdiğimiz farklı teknikler ve uygulamalar ile hemen her konuda müşterilerini memnuniyete ulaştıran firmamız kurulduğu ve hizmete başladığı ilk günden buyana siz değerli müşterilerimize verdiği güveni pekiştirebilme çabası içerisindedir.Teknik hizmetler de bugüne kadar sağladığı her bir hizmette farkını müşterilerine ispatlayan servisimiz bugünde bu farkındalığını siz değerli müşterilerimize yansıtacak ve her ne olursa olsun sizleri mutlu edebilmek adına mevcudiyetini geliştirecektir.

Siz değerli klima kullanıcılarımız sizlerde sonsuz güveni yaşayabileceğiniz tüm teknik sorunlarınızda hem güveni hemde kaliteyi yaşayabileceğiniz hem de rahatlığı elde edebileceğiniz bir firma arıyorsanız en yeni teknikleri uygulamaya geçirmekten asla vaz geçmeyen teknik servisimizi arayabilir 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmetler alabilirsiniz.

about
Mersin Klima Servisi
www.000webhost.com