Aylık arşiv Haziran 2019

ileadmin

Mersin Klima Filtre Temizleme Servisi

Klima bakımı denildiğinde akla gelen ilk kısım genelde filtreler ve onların temizliğidir. Özellikle sıcak günlerde vazgeçilmez olan ve uzun saatler boyunca çalışan klimaların, filtre temizliğine de dikkat etmek gerekir.
Periyodik klima bakımı sırasında servis personeline mutlaka ne sıklıkla filtrenin temizlenmesi gerektiğini sormalısınız. Genelde bu aralık ayda iki kez temizlenmesi ile oluşturulur. Fakat işinin ehli birine danışmak da fayda vardır.

Bu süre kullanım sıklığınıza göre de değişebilmektedir. Örneğin, klimanızı uzun saatler kullanıyorsanız her hafta, az kullanıyorsanız ayda bir temizleme yapabilirsiniz. Mersin Klima Filtre Temizleme Servisinden bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Temiz Klima ile Sağlıklı Kalın!

Serinlemeye çalışırken sağlığınızdan olmamak adına klima bakımının periyotlarını aksatmamanız gerekir. Mersin Klima Filtre Temizleme Servisi ile kısa zamanda bakım ve temizlik yapılır.
Temizlenmeyen bir filtrede oluşacak bakteriler havayı hızla kirletir. Kirlenen havada çok sayıda mikrop ürer ve kötü kokuya da sebep olur. Özellikle solunum yolu hastalıkları, kas ağrıları gibi rahatsızlıklara sebep olan temizlenmemiş filtrelerdir.

Filtre temizliğini aksatarak yapıyorsanız ya da hiç yapmamışsanız klimanın yaydığı kötü kokunun nereden geldiğini de ilk etapta anlayamayabilirsiniz. Klima havasını çalıştığı alana yaydığı için aklınıza bozulmuş olabileceği de gelebilir. Klima gibi biraz komplike ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan bir beyaz eşyanın bakımı çok dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Evde Filtre Temizliği

Evde klima filtresinin temizliğiyle ilgili çeşitli video ya da yazılar internette mevcuttur. Fakat bunlar genelde işinin ehli olmayan kişilerce yapılmıştır. Filtrenizin bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünüyor fakat ne yapacağınızı bilemiyorsanız Mersin Klima Filtre Temizleme Servisini arayarak uzman personelimize danışabilirsiniz.
Filtreler klimanın içinden çıkartılarak alınır ve belirli kimyasallar kullanılarak temizlenir. Sonrasında yıkanarak kurumaya bırakılır. Kurumadan filtre takılırsa çok çeşitli sorunlara yol açabilir. Kuruduktan sonra da yerine takılarak klima çalıştırılabilir.

Filtreyi takmadan klimayı kesinlikle çalıştırmayın. Ayrıca filtreyi hızlı kurutmak için güneş ışığına ya da yüksek ısıya maruz bırakmayın. Bu durum filtreye zarar verecektir.

Periyodik Bakım

Filtre temizliğini basit bir şekilde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat klimanızın ihtiyaçları bununla bitmez. Yılda birkaç kere periyodik bakıma ihtiyaç duyar. Filtre temizliğinde olduğu gibi iç bakım ve ayrıca dış bakımı da içeren kapsamlı bir bakım olacaktır. Klimanızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız ve sık sık arızalanmasın diyorsanız filtre temizliğiyle beraber periyodik bakım da şarttır.

ileadmin

Mersin Klima Bakım Servisi

Klima bakımı için Mersin’de en doğru adres olan Mersin Klima Bakımı Servisi her geçen gün siz değerli müşterilerine daha fazla ulaşmakta ve iyi hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Mersin’de oturduğunuz ilçeye hemen araçla gelerek klima bakımınızı, tamiri, arızayı ya da montaj gibi klimanızın ihtiyacı olan her türlü sorunu anında çözeriz.

Mersin Klima Bakım Servisi, profesyonel kadrosu, özel araçları ve hızlı hizmet anlayışıyla klimanızın sorunlarını kısa sürede çözecektir.
Ayrıca klimanızın kullanımıyla ilgili aklınıza takılan her konuda bizlere danışabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet!

Sıcak yaz günlerinde iyi çalışan bir klimadan başka hiçbir şey konforunuzu sağlayamaz. Evinizde, iş yerinizde ya da okulda günlük koşuşturmaların içinde sizleri yaz sıcağından koruyan en önemli araçtır. Özellikle Mersin gibi sıcak olan ve boğucu nemi yüzünden yaz günlerinin daha zor geçtiği yerlerde klima bakımı elzemdir.
Bozulan klimaya anında müdahale etmek gerekir. Elbette yapışacak müdahaleyi işini bilen kişilere bırakmak gerekir. Klimanız arızalandığında kendi başınıza onarmaya çalışmak sistemini daha da bozabilir. Bu konuda yapılacak en doğru şey işi uzmanına bırakmaktır. Sitede Mersin Klima Servisinin bütün iletişim bilgileri mevcuttur.
Mersin Klima Bakım Servisine arayarak ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz, sorununuz için uzman personellerimiz hemen yola çıkacak ve en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Sağlığınız İçin Periyodik Bakımı Aksatmayın!

Halk arasında klima hastalığı olarak bilinen lejyoner hastalığı, klimaların bakımlarının vaktinde yapılmaması yüzünden meydana gelir. Solunum yollarını kötü etkileyen bu hastalık hayat kalitenizi düşürerek çeşitli hastalıklara yol açar.
Genellikle solunum yolları hastalıklarına sebep olabilen bakımsız klima, aynı zamanda yüz felci gibi ağır bir rahatsızlığa bile sebep olabilir. Bu tür hastalıklardan korunmak için klimanızın bakımını yaptırsanız dahi fan havasına direk maruz kalmamaya dikkat etmelisiniz. Bu durum en hafif yönden size kas ağrısı olarak bile dönebilir.
Klimanızın bir servis tarafından periyodik bakımının yapılması ve belirleyeceğiniz sürelerde bunun tekrar edilmesi gerekir.

Mersin’in Her İlçesine Hızlı Servis!

Mersin sınırları içerisindeki her ilçeye kısa sürede ulaşma imkanıyla sizlerin klima bakımınızı yapıyoruz. Klima ile ilgili aklınıza gelebilecek bütün sorunlar için Mersin Klima Bakım Servisine başvurabilirsiniz.
Tamir, montaj gibi bakım dışı konular için de profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz. Bazen klimalar yanlış montajlandığı için düzgün çalışamaz ya da bir süre sonra hiç çalışmaz. Uygun ekipmanla ve özel aracımızla kısa zamanda yanınızda oluruz.

ileadmin

Mersin Acil Klima Servisi

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte klima ihtiyacı artmış ve bakım, arıza, tamir gibi konularda gerekli olan servis hizmeti almak için insanlar doğru klima servisini bulmaya çalışmaktadırlar.
Alınan klima kadar, klimaya bakımını yapacak servis de çok önemlidir. Klima bakımı diğer beyaz eşyalar kadar komplike değildir fakat düzenli bakım şarttır. Bakımsızlık klimayı çabuk eskitebileceği gibi farklı sağlık sorunlarına bile sebep olabilir.
Mesai saatleri içerisinde rahatça ulaşabileceğiniz Mersin Klima Servisi sayesinde konforunuzdan ödün vermek zorunda değilsiniz.

Klima Bakımı

Klimanızın düzenli bakımının yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlar. Yaşam alanlarınızdan konforu eksik etmemiş olursunuz. Klima bakımının bunlarla birlikte pek çok avantajı vardır.
Klimanızın düzgün çalışması özellikle sıcak yaz aylarında lazımdır. Periyodik bakımı yapılmayan klima, hiç beklemediğiniz bir anda aniden çalışmayı durdurabilir. Böyle ani bir durumda Mersin Acil Klima Servisine güvenebilir ve bizleri hemen arayabilirsiniz.
Aksatılan bakım yüzünden klima odanın havasını da kirletebilir. Yaz mevsiminin ortasında bu sebeple hasta olabilirsiniz.

Klima Bakımıyla Tasarruf Edin!

Klima bakımının yapılmasının faydaları saydıkça artmaktadır. Enerji tasarrufu da bunlardan biridir. Bakımsız bir klimanın çalışması bakımı yapılan bir klimaya göre daha zordur. Böyle bir klima çalışabilmek için ekstra enerji harcar.
Enerji tasarrufunun yanı sıra aynı zamanda cebinize de tasarruf sağlayabilirsiniz. Senede en az iki kere yaptıracağınız bakımla beraber, klimanızı uzun süre kullanabileceğiniz için yenileme yapmanıza gerek kalmaz.
Enflasyon gibi ekonomik dalgalanmalardan en çok etkilenen beyaz eşya sektörüdür. Bu yüzden aldığınız kaliteli bir beyaz eşyaya, klima gibi, ne kadar özenli bakılmış olursa o kadar düzgün çalışacak ve aniden sizi yarı yolda bırakmayacaktır.
Alınabilecek bu basit önlemler sayesinde sizler de basit yollarla tasarruf yapabilirsiniz. Aksi halde yaşanan herhangi bir sorun için hemen Mersin Acil Klima Servisine ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi

Periyodik bakımla ve biraz dikkatle klimanızı yıllar sonra bile ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Bu adımları takip ederken Mersin Klima Servisinden de bilgi ve yardım alabilirsiniz.
Mersin’in bütün ilçelerine giden uzman personelleri sayesinde klimalarınız hemen tamir edilir, bakımı ya da montajı yapılır. 12 yıldır piyasada profesyonelliği ile güven veren Mersin Acil Klima Servisi hemen bir telefon uzağınızdadır.
Mersin Klima Servisine, internet sitesi olan http://www.mersinklimaservisiniz.com adresinden hemen ulaşabilirsiniz. Sitede klima bakımı, tamiri ve montajıyla ilgili bilgiler mevcuttur. Ayrıca isterseniz mail atarak ulaşmanız da mümkündür.

Mersin Klima Servisi
www.000webhost.com